BLEKIJEV SVET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLEKIJEV SVET


 
PrijemPortalGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zabranjena loto knjiga

Ići dole 
AutorPoruka
Johnny
____
____
Johnny


Broj poruka : 2884
Datum upisa : 30.03.2011
Lokacija : Tombstone
Raspoloženje : in love

Zabranjena loto knjiga Empty
PočaljiNaslov: Zabranjena loto knjiga   Zabranjena loto knjiga EmptyČet Jun 30, 2011 4:25 am

[You must be registered and logged in to see this image.]


rofesora Eda Owensa koji je imao 163 dobitka u 3 godine, i zaradio preko 60 mil. dolara! Vrlo jednostavno, kaze....

U Los Angelesu i San Franzisku lokalne novine izvjestavaju kao i TV stanice: svake subote jedan covjek dobija ogromne iznose na lotu i ne zeli prestati!! Svi zele saznati kako mu to uspjeva.

Radi se o Prof. Owensu koji na Berkeley-u predaje matematiku i statistiku i kao otpadni produkt pri izracunavanju prognoze steta kod osiguravajucih kuca javio se loto sistem. Kvota pogadjanja do 92% zadala je ogromne glavobolje glavnom pravniku US Loterije Mr. Jones, tako da je bio prisiljen ZABRANITI SISTEM PUTEM ZAKONA!

O KNJIZI: IZVJESTAJ NOVINARA
....ali, moze li se stvarno njegovom matematickom metodom "razbiti" sistem? Moram priznati da sam i ja na pocetku bio vrlo skeptican i trebao sam hitno dokaze!

Da, prvo sam htjeo potvrde o 163 dobitaka u 3 godine izvlacenja i vidjeti. Zato sam se nasao licem u lice sa Profesorom Owensom u njegovoj luksuznoj vili kod Malibua. Bio sam naravno, vrlo napet... Sustret je bio prosle godine u 11 mjesecu. Od pocetka je Profesor bio vrlo otvoren i prijateljski nastrojen. Gotovo zabavljajuci se pokazao je meni i mojim expertima koji su bili samnom sve njegove potvrdeo dobicima.


DOKAZ BROJ 1
Jedan dobitak savkih sedam dana-to se treba vidjeti! Dakle pokazao nam je sve dobitne loto uplatnice, ispunjene, i sa njegovim imenom!


DOKAZ BROJ 2
Tada nam je pokazao sve potvrde o isplata Loto udruzenja kao i potvrde o uplatama na njegov bankovni racun. Bilo je stvarno nevjerovatno gledati kako je njegov siromasni bank-racun za samo dvije godine postao gigantno ispunjen! Boljih dokaza nismo mogli imati; covjek je stvarno genije koji je svojom matematickom profinjenoscu revolucionirao loto igru. U medjuvremenu je toliko novaca zaradio da je cak prestao igrati loto.


DOKAZ BROJ 3
Ova expertiza je pisana od glavnog pravnika najvece US Loterije Gosp. Jonesa; "... Prof. Owens poducava matematiku i statistiku na Berkleyu. Izmedju ostalog razvio je i posebnu metodu vjerovatnosti za osiguravajuce kuce a u svrhu smanjenja i prognoze i proracuna eventualnih steta. Model je dokazano bio 100% uspjesan. Kao "otpadni" produkt proracuna pojavio mu se i Loto sistem. Samo u zadnjih 12 mjeseci imao je 14 puta sesticu i 20 puta peticu kao i stotine cetvorki .... Ukupna dobitna suma u tih 12 mjeseci bila mu je 43,5 miliona dolara. U biti, mozemo jasno i otvoreno govoriti o jednom nevjerovatnom matematicko-statistickom sistemu koji za temelj ima proracun vjerovatnosti. Cestitamo Prof. Owensu na njegovom uspjehu, ali moramo i rice da je prema drzavnom zakonu loto igra na srecu. Prema tome, sistemi Prof. Owensa ne mogu se definirati kao "sretni slucajni dobici" i sistem treba neophodno zabraniti..."

SA OVIM SISTEMOM MOZE SE SAMO DOBITI!
Sigurno se pitate zasto Prof. Owens ne igra i dalje ako je sitem tako savrsen? Odgovor je jednostavan: u jesen prosle godine sitem je od americkog drzavnog suda zabranjen! Zbog toga je Prof. Owens napravio ovu knjigu i panika je pocela zahvacati sve loto kopmanije svijeta...
Sistemi Prof. Owensa su namjenjeni za igre lota 6 od 45 i 6 od 49 ali se uz malo maste mogu prenijeti na sve druge igre.



Nazad na vrh Ići dole
https://bleki.serbianforum.info/
 
Zabranjena loto knjiga
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tibetanska knjiga mrtvih
» Vaša omiljena knjiga...
» Odlomci iz knjiga koje volimo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BLEKIJEV SVET :: DOWNLOAD ZONA :: KNJIGE-
Skoči na: