BLEKIJEV SVET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLEKIJEV SVET


 
PrijemPortalGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
CRNI
'
'
CRNI


Broj poruka : 9521
Datum upisa : 29.03.2011
Godina : 50
Lokacija : Novi Sad

Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru Empty
PočaljiNaslov: Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru   Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru EmptySub Jan 28, 2012 8:47 am

Grupice razočaranih navijača hrvatske rukometne reprezentacije napravili su sinoć incidente sa razbijanjem i paljenjem u Splitu i Vukovaru. Srećom, nije bilo teže ozleđenih.


Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru V232181p0

Grupica huligana napala je sinoć, nakon utakmice u polufinalu Evropskog prvenstva u rukometu u Beogradu u kome je Hrvatska izgubila od Srbije, u Splitu Srbe koji su u prostoriji srpske zajednice na Mažuranovićevom šetalištu proslavljali Dan Svetog Save, javlja hrvatski portal Indeks.

Incidenata je u Hrvatskoj bilo i u Vukovaru, gde su huligani sinoć nakon utakmice gađali kamenjem zgradu Samostalne demokratske srpske stranke, demolirali kafić u kome je srpska porodica proslavljala punolestvo sina, te napali policijaca koji je lakše povređen, prenosi Srna.

Jedan od povređenih u Splitu, Predrag B, rekao je da su četvorica maskiranih napadača upala u prostoriju zajednice splitskih Srba i da su porazbijali sve što im se našlo na putu, te da je policija procenila štetu na 2.000 kuna (280 evra).

Predrag B. dobio je udarac u glavu, pokušali su da ga izudaraju, ali se uz pomoć dvojice kolega iz srpske zajednice izvukao bez težih povreda i nije zatražio lekarsku pomoć.

Što se Vukovara tiče, Predsednik Izvršnog odbora SDSS-a Boro Rkman potvrdio je za "Večernji list" da je zgrada SDSS-a oštećena tokom gađanja kamenjem i da je slučaj prijavljen policiji.

Sam tok utakmice, koju je na centralnom gradskom trgu u Vukovaru gledalo oko 1.000 navijača, prošao je bez ijednog incidenta, ali je nekoliko incidenata zabeleženo nakon polufinala koje je Hrvatska izgubila od Srbije 26:22.

Prvi incident se dogodio oko 23:30 kada je grupa od desetak maskiranih huligana uletela u lokal "Ruže" u Vukovaru, gde je oko 40 ljudi na zatvorenoj zabavi slavilo rođendan.

Navijači su demolirali kafić i četiri automobila koja su bila parkirana ispred, ali niko nije teže povređen.
Nazad na vrh Ići dole
https://bleki.serbianforum.info
Crna.zg
Djavolica
Djavolica
Crna.zg


Broj poruka : 4422
Datum upisa : 06.07.2011
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru   Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru EmptySub Jan 28, 2012 8:23 pm

ovo je grozno i za osudu, ali malo mi je smijesno da je ovaj clanak stavljen, a razbijene glave, zapaljeni auti i ponasanje srba prema hrvatskim navijacima nitko nije spomenuo.... ne biti licemjer....
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
'
'
CRNI


Broj poruka : 9521
Datum upisa : 29.03.2011
Godina : 50
Lokacija : Novi Sad

Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru   Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru EmptySub Jan 28, 2012 9:33 pm

PA da si malo pregledala forum videla bi da sam stavio ...
Nazad na vrh Ići dole
https://bleki.serbianforum.info
Crna.zg
Djavolica
Djavolica
Crna.zg


Broj poruka : 4422
Datum upisa : 06.07.2011
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru   Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru EmptyNed Jan 29, 2012 2:55 am

pa ako mislis na ovo https://bleki.serbianforum.info/t1419-nasilje-je-rezultat-mlakog-odnosa-drzave - ne smatram to clankom u rangu s ovim.... ovo su samo nekakvi komentari i šbb kbb...
nije bitno. nije mi bila namjera provocirati, ali kad sam vidjela clanak...malo mi dodje krivo sto se imaju dvostruka mjerila- to je sve.
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
'
'
CRNI


Broj poruka : 9521
Datum upisa : 29.03.2011
Godina : 50
Lokacija : Novi Sad

Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru   Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru EmptyNed Jan 29, 2012 6:07 am

Ne nego ovaj post na rukometu ...

CRNI ::
Hrvatski navijači: Napali nas sekirom

Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru 00067084

Incidenti ne prestaju kada je reč o sukobima hrvatskih i srpskih navijača tokom Evropskog prvenstva u rukometu. Otimanje zastava navijačkih grupa iz Širokog Brijega, Dubrave i ostalih mesta nastavljeno je sinoć kada je napadnuto nekoliko fanova "kauboja" koji su se vraćali sa meča protiv Francuske 29:22.

- Prvo su nas zasuli kamenjem sa udaljenosti od tri do četiri metra, a onda je jedan prišao do samog automobila i raspalio sekirom po staklu. Uspeo sam naglo da smotam udesno i da ga udarim tako da sam ga odbacio od automobila i potom ubrzao što dalje od mesta napada - rekao je za Jutarnji.hr napadnuti Osječanin.

Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru Automobil2
Podsetimo, novosadska policija je izašla na mesto događaja i odmah uradila uviđaj.

Al ok ..izvinjavam se za dvostruke standarde ...nece se vise ponoviti ..ovakva nacionalna diskirminacija
Nazad na vrh Ići dole
https://bleki.serbianforum.info
Crna.zg
Djavolica
Djavolica
Crna.zg


Broj poruka : 4422
Datum upisa : 06.07.2011
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru   Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru EmptyNed Jan 29, 2012 6:55 am

ovo nisam vidjela jer to ne ocekujem u rukometu jer s istim nema veze....ovo je cista crna kronika. ispricavam se za previd, a potreba da mjesas nacionalnost u cijelu pricu je u najmanju ruku smjesna- ako netko nije nacionalist, onda ja nisam,,,,, ne znam sta ti je to trebalo...
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
'
'
CRNI


Broj poruka : 9521
Datum upisa : 29.03.2011
Godina : 50
Lokacija : Novi Sad

Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru   Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru EmptyNed Jan 29, 2012 6:58 am

Necemo se prepirati zbog gluposti ...Ali kad mene neko Osudio da imam dvostruke standarde ....Sta je to onda ?? na cega si mislila ??? na ishranu ??
Nazad na vrh Ići dole
https://bleki.serbianforum.info
Crna.zg
Djavolica
Djavolica
Crna.zg


Broj poruka : 4422
Datum upisa : 06.07.2011
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru   Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru EmptyNed Jan 29, 2012 6:59 am

ne naravno, kako sam i rekla na dvostruke standarde....
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
'
'
CRNI


Broj poruka : 9521
Datum upisa : 29.03.2011
Godina : 50
Lokacija : Novi Sad

Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru   Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru EmptyNed Jan 29, 2012 7:01 am

Pa objasni mi sta po tebi znace ti dvostruki standardi ? ako nisi mislila na nacionalnost
Nazad na vrh Ići dole
https://bleki.serbianforum.info
Crna.zg
Djavolica
Djavolica
Crna.zg


Broj poruka : 4422
Datum upisa : 06.07.2011
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru   Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru EmptyNed Jan 29, 2012 7:05 am

pa na tocno to sto si napisao.... da su srbi dobili po picki od hrvata i to zbog rukometa.... a sva sranja koja su hrvati dozivjeli u srbiji nitko ovdje nije komentirao (odnosno nisam vidjela post koji je bio na krivo mjesto postavljen) to nema veze s nacionalnoscu kao takvom, da su u pitanju englezi ili francuzi opet bih reagirala isto... jednostavno nije fer ne iznijeti obje strane price. to je sve. sta se sad tome cudis? ne kuzim koji ti dio nije jasan?
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
'
'
CRNI


Broj poruka : 9521
Datum upisa : 29.03.2011
Godina : 50
Lokacija : Novi Sad

Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru   Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru EmptyNed Jan 29, 2012 7:08 am

Ne ok je sto si to tako opsirno opisala ...hvala ....sem sto sam napisao i o jednima i o drugima .. i izvinjavam se sto sam to napisao u temu rukometa
Nazad na vrh Ići dole
https://bleki.serbianforum.info
Crna.zg
Djavolica
Djavolica
Crna.zg


Broj poruka : 4422
Datum upisa : 06.07.2011
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru   Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru EmptyNed Jan 29, 2012 7:09 am

ok pa rekla sam da se ispricavam na previdu....tu je rasprava trebala stati... nisam vidjela, kraj price... sta si nabrijan tako?
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
'
'
CRNI


Broj poruka : 9521
Datum upisa : 29.03.2011
Godina : 50
Lokacija : Novi Sad

Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru   Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru EmptyNed Jan 29, 2012 7:12 am

nisam sve... ok ..mali nesporazum
Nazad na vrh Ići dole
https://bleki.serbianforum.info
Crna.zg
Djavolica
Djavolica
Crna.zg


Broj poruka : 4422
Datum upisa : 06.07.2011
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru   Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru EmptyNed Jan 29, 2012 7:17 am

ok...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru   Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zbog rukometa napali Srbe u Splitu i Vukovaru
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Hapšenja zbog napada na američku ambasadu
» Filmske vesti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BLEKIJEV SVET :: DRUŠTVO :: AKTUELNO-
Skoči na: