BLEKIJEV SVET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLEKIJEV SVET


 
PrijemPortalGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kurs za muškarce

Ići dole 
AutorPoruka
Angie
______
______
Angie


Broj poruka : 7787
Datum upisa : 29.03.2011
Godina : 57
Lokacija : Kostolac...:)))
Raspoloženje : beogradsko...:)))

Kurs za muškarce Empty
PočaljiNaslov: Kurs za muškarce   Kurs za muškarce EmptyČet Okt 27, 2011 7:14 am

Sindikalna organizacija samostalnih sindikata opštinske uprave grada Spamera ovim putem oglašava besplatan i brojno neograničen

KURS ZA MUŠKARCE

MODUL 1:Naučiti živeti bez mame(2.000 sati)+Moja žena nije moja mama(350 sati)+Kako shvatiti da je fudbal samo sport(500 sati)

MODUL 2:Ne biti ljubomoran na svoju decu(50 sati)+Ne pričati gluposti kada moja žena ima posetu(500 sati)+Kako prevladati sindrom daljinskog upravljača(550 sati)

BONUS:Ne urinirati oko WC šolje(100 sati+praktičan rad)+Kako preživeti prehladu bez drame(100 sati)

MODUL 3:Kako ispeglati majicu za manje od 2 sata(praktičan rad)+Varenje bez podrigivanja,dok ona pere sudove(praktičan rad)

MODUL 4:Početnički kurs o kućnim aparatima(prikaz sa dijapozitivima)+Vežbe(ON...Upali;OFF...Ugasi)

KURS ZA NADARENE:Moja prva "magi supa" bez da iskipi(praktičan rad)

7 BESPLATNIH SEMINARA

Pored kurseva nudimo 7 besplatnih seminara sa seldećim temama za diskusiju (s obzirom na kompleksnost tema,primamo po 8 kandidata)

TEMA 1:Peglanje,od veš mašine do ormana,taj misteriozni proces

TEMA 2:Opasnost pri punjenju i pražnjenju posuda za led(demonstracija+dijapozitivi)

TEMA 3:Struja i mi,ekonomske prednosti zvanja majstora

TEMA 4:Poslednja naučna otkrića-da li kuvanje i odnošenje smeća izazivaju impotenciju

TEMA 5:Kako se spušta poklopac WC šolje i koristi četka za čišćenje-korak po korak

TEMA 6:Deterdženti,doziranje i upotreba(praktičan rad se izvodi na otvorenom)

TEMA 7:Muškarac kao suvozač-da li je genetski moguće da ne komentariše kad ona parkira?
Nazad na vrh Ići dole
 
Kurs za muškarce
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Power Point - Multimedijalni kurs Srpski

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BLEKIJEV SVET :: ZABAVA :: HUMOR-
Skoči na: