BLEKIJEV SVET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLEKIJEV SVET


 
PrijemPortalGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Odlazak Cro-copa

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Crna.zg
Djavolica
Djavolica
Crna.zg


Broj poruka : 4422
Datum upisa : 06.07.2011
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Odlazak Cro-copa Empty
PočaljiNaslov: Odlazak Cro-copa   Odlazak Cro-copa EmptySub Okt 29, 2011 8:06 pm

Odlazak Cro-copa Screeenshotcrocopfilipo




MIRKO FILIPOVIĆ porazom se oprostio od UFC-a. Cro Cop je na UFC-ovom 137 spektaklu poražen od Royja Nelsona u trećoj rundi. Treći je to poraz hrvatskog MMA borca kojima se ujedno i oprostio od svojih UFC navijača.

Nakon ujednačene prve runde, drugu je Mirko otvorio sa serijom odličnih aperkata u glavu, ali propustio je dokrajčiti Nelsona koji je pred kraj runde srušio Cro Copa na parter i izudarao ga, ali kraj runde dao je priliku Filipoviću da se oporavi.

U trećoj rundi Nelson je Cro Copa ponovo srušio na tlo licem prema dolje, zadao mu niz udaraca u glavu sve do sudac nije prekinuo borbu.

Nakon borbe Cro Cop je kazao: "Žao mi je, ali Nelson je bio bolji. Htio sam se oprostiti pobjedom. Zahvaljujem se navijačima i vodstvu UFC-a kao i Dani Whiteu. Tretirali ste me kao kralja. Žao mi je što sam zeznuo".

Nelson: Tužno je vidjeti Cro Copov kraj

"Molim pljesak za Cro Copa. Puno je dao za MMA", rekao je Nelson i dodao: "Tužno je vidjeti Cro Copov kraj. Još uvijek se može nositi s ostalima, još uvijek zna udarati. Ako ne želi u mirovinu, još se može boriti".

Posljednja Cro Copova pobjeda bila je ona iz lipnja 2010 protiv Pata Barryja kojeg je svladao gušenjem.
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
'
'
CRNI


Broj poruka : 9521
Datum upisa : 29.03.2011
Godina : 50
Lokacija : Novi Sad

Odlazak Cro-copa Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak Cro-copa   Odlazak Cro-copa EmptySub Okt 29, 2011 9:44 pm

Ja sam Gledao kad je odvalio onog Amera ..jbt ..svaka čast
Nazad na vrh Ići dole
https://bleki.serbianforum.info
Crna.zg
Djavolica
Djavolica
Crna.zg


Broj poruka : 4422
Datum upisa : 06.07.2011
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Odlazak Cro-copa Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak Cro-copa   Odlazak Cro-copa EmptySub Okt 29, 2011 9:47 pm

ma, poceo nesto kuburit s politikom....pa godine....pa ne znam ni ja sta i otisao- al imao je svjetlih trenutaka.... steta, zao mi je sto nije uspio zavrsit karijeru pobjedom.
Nazad na vrh Ići dole
CRNI
'
'
CRNI


Broj poruka : 9521
Datum upisa : 29.03.2011
Godina : 50
Lokacija : Novi Sad

Odlazak Cro-copa Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak Cro-copa   Odlazak Cro-copa EmptySub Okt 29, 2011 9:58 pm

MA imao je on ekstra karijeru ...retko ko moze da se pohvali
Nazad na vrh Ići dole
https://bleki.serbianforum.info
Sponsored content





Odlazak Cro-copa Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak Cro-copa   Odlazak Cro-copa Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Odlazak Cro-copa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BLEKIJEV SVET :: SPORT :: SPORT RAZNO-
Skoči na: